COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

2018 Ford Mondeo 2,0 TDCi 180hk ST-Line AWD aut

Kr 489 900

Eksl. omregistrering

2018
Automat
Diesel
39220Km
1997
5

Detaljer

Ford Mondeo 2,0 TDCi 180hk ST-Line AWD aut

Kr 489 900

Eksl. omregistrering

Råstilig Ford Mondeo 180hk AWD med mye utstyr. Dette er en super familiebil med god plass. Fantastisk kjørekomfort kombinert med en kraftig motor gjør denne bilen til en kjøreglede utenom det vanlige.

Å kjøpe bruktbil hos Otto Moe as skal være en positiv og trygg opplevelse. Alle bruktbiler fra Otto Moe as gjennomgår en grundig sjekk på et av våre autoriserte verksteder der eventuelle feil og mangler blir utbedret før vi selger bilen, og en utfyllende tilstandsrapport blir utarbeidet. Alt for at våre kunder skal være trygge og for at vi skal kunne innestå for de bilene vi selger. Vi kontrollerer servicehistorikk og garanterer korrekt kilometerstand på alle biler som selges hos oss.
Otto Moe as garanterer at bilen du kjøper er fri for heftelser og økonomiske overraskelser. Trygge transaksjoner og dokumenterte eierforhold til bilen garanterer deg trygg handel og sikkert økonomisk oppgjør. Du får bilen ferdig registrert - alt-i-ett løsning - med leveringsgaranti; i avtalt tilstand til avtalt tid og avtalt pris. Vi har stort utvalg i brukte Ford og Volvo.

Kontakt en av våre selgere i dag på telefon/SMS/epost: Espen Lauritzen 950 23 408 / espen.lauritzen@ottomoe.no (Rørvik) Gisle.langli 905 66 422 / gisle.langli@ottomoe.no (Rørvik) Bjørn Endre Buvarp 414 20 020 / bjorn.endre.buvarp@ottomoe.no (Rørvik) Snorre Homstad 916 48 700 / snorre.homstad@ottomoe.no (Namsos) Roar Ottesen 900 71 108 / roar.ottesen@ottomoe.no (Namsos) Stein Arve Årseth 99411881 / stein.arseth@ottomoe.no (Namsos) Marius Nordal 950 48 923 / marius.nordal@ottomoe.no (Grong) Kjetil Moe 415 68 695 / kjetil.moe@ottomoe.no (Grong) Det tas forbehold om trykkfeil i annonsen.

Spesifikasjoner

Ford Mondeo 2,0 TDCi 180hk ST-Line AWD aut

Kr 489 900

Eksl. omregistrering

Merke Ford
Modell Mondeo
Variant 2,0 TDCi 180hk ST-Line AWD aut
KM-stand 39220 Km
Registrert dato 5/26/2017
Girkasse Automat
Motorstørrelse 1997
Motorkraft 179 HK
Karosseri type Stasjonsvogn
CO2 utslipp 141 g/km
Farge Hvit
Dører 5
Seter 5
Drivstoff Diesel
Vekt 2330 kg
Registreringsnummer ZA18066
Kjøretype 4x4
Biltype Personbil
Referanse c8f17ce8-52c0-4966-a27c-c1b511e6e802

Tilbehør bil

Ford Mondeo 2,0 TDCi 180hk ST-Line AWD aut

Kr 489 900

Eksl. omregistrering

Annet
ABS bremser;Aluminiumsfelger;Antispinn;Automatisk klimaanlegg;Beltevarsler;Delte bakseter;Delvis skinnseter;Elektriske speil;Elektriske vindusheiser;Elektronisk bremsekraftfordeler;Høydejusterbare frontlys;Høydejusterbart ratt;Isofix barnesetefesting;Kjørecomputer;Klimaanlegg med flere soner;Kollisjonsputer;Konstant fartsholder;Korsryggjustering i førersete;Lakkerte støtfangere;Lakkerte utvendige speil;Lengdejusterbart ratt;Lyktespylere;Multifunksjonsratt;Nedfellbare bakseter;Nødbremseforsterker;Oppvarmet frontrute;Oppvarmet speil;Pollenfilter;Regnsensor;Sentrallås;Stabilitetssystem antiskrens ;Startsperre;Tonede ruter;Tåkelys foran;Varme i seter

Brukte biler

Åpningstider

Man-Fre 07.30 - 16.30

Telefon
907 52 078

Sted

Kjøretøy sted

OTTO MOE A/S
Sandgata 1
7800
NAMSOS
Telefon: 74 21 76 76
Fax: 74 21 76 99