COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

2018 Ford Transit Connect Connect 230L2 1,5 TDCi 120hk Sport

Kr 259 900

Inkl. omregistrering

2018
Manuell
Diesel
4100Km
1499
4

Detaljer

Ford Transit Connect Connect 230L2 1,5 TDCi 120hk Sport

Kr 259 900

Inkl. omregistrering

Å kjøpe bruktbil hos Otto Moe as skal være en positiv og trygg opplevelse. Alle bruktbiler fra Otto Moe as gjennomgår en grundig sjekk på et av våre autoriserte verksteder der eventuelle feil og mangler blir utbedret før vi selger bilen, og en utfyllende tilstandsrapport blir utarbeidet. Alt for at våre kunder skal være trygge og for at vi skal kunne innestå for de bilene vi selger. Vi kontrollerer servicehistorikk og garanterer korrekt kilometerstand på alle biler som selges hos oss.
Otto Moe as garanterer at bilen du kjøper er fri for heftelser og økonomiske overraskelser. Trygge transaksjoner og dokumenterte eierforhold til bilen garanterer deg trygg handel og sikkert økonomisk oppgjør. Du får bilen ferdig registrert - alt-i-ett løsning - med leveringsgaranti; i avtalt tilstand til avtalt tid og avtalt pris. Vi har stort utvalg i brukte Ford og Volvo.

Kontakt en av våre selgere i dag på telefon/SMS/epost: Espen Lauritzen 950 23 408 / espen.lauritzen@ottomoe.no (Rørvik) Gisle.langli 905 66 422 / gisle.langli@ottomoe.no (Rørvik) Bjørn Endre Buvarp 414 20 020 / bjorn.endre.buvarp@ottomoe.no (Rørvik) Snorre Homstad 916 48 700 / snorre.homstad@ottomoe.no (Namsos) Roar Ottesen 900 71 108 / roar.ottesen@ottomoe.no (Namsos) Stein Arve Årseth 99411881 / stein.arseth@ottomoe.no (Namsos) Marius Nordal 950 48 923 / marius.nordal@ottomoe.no (Grong) Kjetil Moe 415 68 695 / kjetil.moe@ottomoe.no (Grong) Det tas forbehold om trykkfeil i annonsen.

Spesifikasjoner

Ford Transit Connect Connect 230L2 1,5 TDCi 120hk Sport

Kr 259 900

Inkl. omregistrering

Merke Ford
Modell Transit Connect
Variant Connect 230L2 1,5 TDCi 120hk Sport
KM-stand 4100 Km
Registrert dato 8/17/2018
Girkasse Manuell
Motorstørrelse 1499
Motorkraft 120 HK
Karosseri type Kasse
CO2 utslipp 119 g/km
Farge Blå
Dører 4
Seter 3
Drivstoff Diesel
Vekt 2395 kg
Registreringsnummer XR66590
Kjøretype Forhjulsdrift
Biltype Varebil
Referanse 5de74b21-52e8-40c3-8eaf-462db71888dd
Registreingsavgift 2019

Tilbehør bil

Ford Transit Connect Connect 230L2 1,5 TDCi 120hk Sport

Kr 259 900

Inkl. omregistrering

Annet
DAB;Ryggekamera;ABS bremser;Aluminiumsfelger;Antispinn;Automatisk klimaanlegg;Beltevarsler;Elektriske speil;Elektriske vindusheiser;Elektronisk bremsekraftfordeler;Hengerfeste;Høydejusterbare frontlys;Kjørecomputer;Klimaanlegg med flere soner;Kollisjonsputer;Korsryggjustering i førersete;Lakkerte støtfangere;Metallic lakk;Nødbremseforsterker;Oppvarmet frontrute;Oppvarmet frontrute;Oppvarmet speil;Parkering avstandsføler bak;Parkeringsensor bak;Pollenfilter;Regnsensor;Regnsensor;Sentrallås;Stabilitetssystem antiskrens ;Startsperre;Tonede ruter;Tåkelys foran;Varme i seter

Brukte biler

Åpningstider

Man-Fre 07.30 - 16.30

Telefon
907 52 078

Sted

Kjøretøy sted

OTTO MOE A/S
Sandgata 1
7800
NAMSOS
Telefon: 74 21 76 76
Fax: 74 21 76 99