COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

2015 BMW 3-Serie 320d xDrive 190hk aut

Kr 429 990

Inkl. omregistrering

2015
Automatgir
Diesel
78000Km
2000
5

Detaljer

BMW 3-Serie 320d xDrive 190hk aut

Kr 429 990

Inkl. omregistrering

Å kjøpe bruktbil hos Otto Moe as skal være en positiv og trygg opplevelse. Alle bruktbiler fra Otto Moe as gjennomgår en grundig sjekk på et av våre autoriserte verksteder der eventuelle feil og mangler blir utbedret før vi selger bilen, og en utfyllende tilstandsrapport blir utarbeidet. Alt for at våre kunder skal være trygge og for at vi skal kunne innestå for de bilene vi selger. Vi kontrollerer servicehistorikk og garanterer korrekt kilometerstand på alle biler som selges hos oss.
Otto Moe as garanterer at bilen du kjøper er fri for heftelser og økonomiske overraskelser. Trygge transaksjoner og dokumenterte eierforhold til bilen garanterer deg trygg handel og sikkert økonomisk oppgjør. Du får bilen ferdig registrert - alt-i-ett løsning - med leveringsgaranti; i avtalt tilstand til avtalt tid og avtalt pris. Vi har stort utvalg i brukte Ford og Volvo.

Kontakt en av våre selgere i dag på telefon/SMS/epost: Espen Lauritzen 950 23 408 / espen.lauritzen@ottomoe.no (Rørvik) Gisle.langli 905 66 422 / gisle.langli@ottomoe.no (Rørvik) Bjørn Endre Buvarp 414 20 020 / bjorn.endre.buvarp@ottomoe.no (Rørvik) Snorre Homstad 916 48 700 / snorre.homstad@ottomoe.no (Namsos) Roar Ottesen 900 71 108 / roar.ottesen@ottomoe.no (Namsos) Stein Arve Årseth 99411881 / stein.arseth@ottomoe.no (Namsos) Marius Nordal 950 48 923 / marius.nordal@ottomoe.no (Grong) Kjetil Moe 415 68 695 / kjetil.moe@ottomoe.no (Grong) Det tas forbehold om trykkfeil i annonsen.

Spesifikasjoner

BMW 3-Serie 320d xDrive 190hk aut

Kr 429 990

Inkl. omregistrering

Merke BMW
Modell 3-Serie
Variant 320d xDrive 190hk aut
KM-stand 78000 Km
Registrert dato 11/11/2015
Girkasse Automatgir
Motorstørrelse 2000
Motorkraft 190 HK
Dører 5
Seter 5
Drivstoff Diesel
Vekt 1660 kg
Registreringsnummer XK25168
Biltype Personbil
Referanse 1e840f05-fc79-4d1b-9caf-0f7ed2a1261a
Registreingsavgift 6161

Tilbehør bil

BMW 3-Serie 320d xDrive 190hk aut

Kr 429 990

Inkl. omregistrering

Oppvarmet ratt
ABS bremser
Aluminiumsfelger
Antispinn
Automatisk klimaanlegg
Beltevarsler
Delte bakseter
Elektriske speil
Elektriske vindusheiser
Elektronisk bremsekraftfordeler
Høydejusterbare frontlys
Høydejusterbart ratt
Isofix barnesetefesting
Kjørecomputer
Klimaanlegg med flere soner
Kollisjonsputer
Lakkerte støtfangere
Lakkerte utvendige speil
Lengdejusterbart ratt
Lyktespylere
Multifunksjonsratt
Nedfellbare bakseter
Nødbremseforsterker
Oppvarmet speil
Pollenfilter
Radio/cd spiller
Regnsensor
Sentrallås
Stabilitetssystem antiskrens
Startsperre
Tonede ruter
Tåkelys foran
Varme i seter

Brukte biler

Åpningstider

Man-Fre 07.30 - 16.30

Telefon
907 52 078

Sted

Kjøretøy sted

OTTO MOE A/S
Sandgata 1
7800
NAMSOS
Telefon: 74 21 76 76
Fax: 74 21 76 99