COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

2013 Ford Mondeo 1,6 TDCi 115hk Titanium ECOnetic

Kr 179 900

Inkl. omregistrering

2013
Manuelt gir
Diesel
95000Km
1600
5

Detaljer

Ford Mondeo 1,6 TDCi 115hk Titanium ECOnetic

Kr 179 900

Inkl. omregistrering

Flott bruktbil med god plass.

Å kjøpe bruktbil hos Otto Moe as skal være en positiv og trygg opplevelse. Alle bruktbiler fra Otto Moe as gjennomgår en grundig sjekk på et av våre autoriserte verksteder der eventuelle feil og mangler blir utbedret før vi selger bilen, og en utfyllende tilstandsrapport blir utarbeidet. Alt for at våre kunder skal være trygge og for at vi skal kunne innestå for de bilene vi selger. Vi kontrollerer servicehistorikk og garanterer korrekt kilometerstand på alle biler som selges hos oss.
Otto Moe as garanterer at bilen du kjøper er fri for heftelser og økonomiske overraskelser. Trygge transaksjoner og dokumenterte eierforhold til bilen garanterer deg trygg handel og sikkert økonomisk oppgjør. Du får bilen ferdig registrert - alt-i-ett løsning - med leveringsgaranti; i avtalt tilstand til avtalt tid og avtalt pris. Vi har stort utvalg i brukte Ford og Volvo.

Kontakt en av våre selgere i dag på telefon/SMS/epost: Espen Lauritzen 950 23 408 / espen.lauritzen@ottomoe.no (Rørvik) Gisle.langli 905 66 422 / gisle.langli@ottomoe.no (Rørvik) Bjørn Endre Buvarp 414 20 020 / bjorn.endre.buvarp@ottomoe.no (Rørvik) Snorre Homstad 916 48 700 / snorre.homstad@ottomoe.no (Namsos) Roar Ottesen 900 71 108 / roar.ottesen@ottomoe.no (Namsos) Stein Arve Årseth 99411881 / stein.arseth@ottomoe.no (Namsos) Marius Nordal 950 48 923 / marius.nordal@ottomoe.no (Grong) Kjetil Moe 415 68 695 / kjetil.moe@ottomoe.no (Grong) Det tas forbehold om trykkfeil i annonsen.

Spesifikasjoner

Ford Mondeo 1,6 TDCi 115hk Titanium ECOnetic

Kr 179 900

Inkl. omregistrering

Merke Ford
Modell Mondeo
Variant 1,6 TDCi 115hk Titanium ECOnetic
KM-stand 95000 Km
Registrert dato 30/12/2013
Girkasse Manuelt gir
Motorstørrelse 1600
Motorkraft 116 HK
Farge Hypnotic Silver Met.
Dører 5
Seter 5
Interiør New York Tekstil
Drivstoff Diesel
Vekt 1430 kg
Registreringsnummer CF72341
Biltype Personbil
Referanse efc8db96-25ab-4059-bd4d-11170f60252e
Registreingsavgift 3719

Tilbehør bil

Ford Mondeo 1,6 TDCi 115hk Titanium ECOnetic

Kr 179 900

Inkl. omregistrering

DAB+
Inkl. Thule skiboks
Webasto
ABS bremser
Active City Stop
Antispinn
Automatisk klimaanlegg
Avtagbart hengerfeste
Beltevarsler
Bluetooth
Cruisekontroll
Delte bakseter
Elektriske speil
Elektriske vindusheiser
Elektronisk bremsekraftfordeler
ESP (Antiskrens)
Fjernstyrt sentrallås
Høydejusterbare frontlys
Høydejusterbart ratt
Isofix barnesetefesting
Kjørecomputer
Klimaanlegg med flere soner
Kollisjonsputer
Lakkerte støtfangere
Lakkerte utvendige speil
Lengdejusterbart ratt
Lyktespylere
Metallic lakk
Multifunksjonsratt
Multifunksjonsratt
Nedfellbare bakseter
Nødbremseforsterker
Oppvarmet frontrute
Oppvarmet frontrute
Oppvarmet førersete
Oppvarmet speil
Parkeringsvarmer m/timer
Pollenfilter
Rails
Sentrallås
Sommerhjul
Stabilitetssystem antiskrens
Startsperre
Takrails
Tonede ruter
USB-tilkobling
Varme i seter
Vinterhjul

Brukte biler

Åpningstider

Man-Fre 07.30 - 16.30

Telefon
907 52 078

Sted

Kjøretøy sted

OTTO MOE A/S
Sandgata 1
7800
NAMSOS
Telefon: 74 21 76 76
Fax: 74 21 76 99