COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

2015 Ford Focus 2,0 TDCi 185hk ST

Kr 329 900

Inkl. omregistrering

2015
Manuelt gir
Diesel
38500Km
2000
5

Detaljer

Ford Focus 2,0 TDCi 185hk ST

Kr 329 900

Inkl. omregistrering

RÅ FOCUS ST PÅ LAGER

KOMPLETT UTSTYRT BIL MED RETT UTSTYR OG FARGEKOMBINASJON

  • Adaptive Bixenon
  • Ryggekamera
  • Recaro sport m/ skinn
  • Puteforlenger
  • Elektrisk soltak
  • DAB+
  • Sync 2
  • Cruise
  • Regnsensor

Å kjøpe bruktbil hos Otto Moe as skal være en positiv og trygg opplevelse. Alle bruktbiler fra Otto Moe as gjennomgår en grundig sjekk på et av våre autoriserte verksteder der eventuelle feil og mangler blir utbedret før vi selger bilen, og en utfyllende tilstandsrapport blir utarbeidet. Alt for at våre kunder skal være trygge og for at vi skal kunne innestå for de bilene vi selger. Vi kontrollerer servicehistorikk og garanterer korrekt kilometerstand på alle biler som selges hos oss.
Otto Moe as garanterer at bilen du kjøper er fri for heftelser og økonomiske overraskelser. Trygge transaksjoner og dokumenterte eierforhold til bilen garanterer deg en trygg handel og et sikkert økonomisk oppgjør. Du får bilen ferdig registrert - alt-i-ett løsning - med leveringsgaranti; i avtalt tilstand til avtalt tid og avtalt pris. Vi har stort utvalg i brukte Ford og Volvo.

Vi er lokalisert Namdalen. Namsos 20 mil fra Trondheim og har egen flyplass. Rørvik egen flyplass. Grong ligger ved E6 nord for Steinkjer.
Kontakt en av våre selgere i dag på telefon/SMS/epost: Espen Lauritzen 950 23 408 / espen.lauritzen@ottomoe.no (Rørvik) Gisle.langli 905 66 422 / gisle.langli@ottomoe.no (Rørvik) Bjørn Endre Buvarp 414 20 020 / bjorn.endre.buvarp@ottomoe.no (Rørvik) Snorre Homstad 916 48 700 / snorre.homstad@ottomoe.no (Namsos) Roar Ottesen 900 71 108 / roar.ottesen@ottomoe.no (Namsos) Stein Arve Årseth 99411881 / stein.arseth@ottomoe.no (Namsos) Marius Nordal 950 48 923 / marius.nordal@ottomoe.no (Grong) Kjetil Moe 415 68 695 / kjetil.moe@ottomoe.no (Grong) Det tas forbehold om trykkfeil i annonsen.

Spesifikasjoner

Ford Focus 2,0 TDCi 185hk ST

Kr 329 900

Inkl. omregistrering

Merke Ford
Modell Focus
Variant 2,0 TDCi 185hk ST
KM-stand 38500 Km
Registrert dato 30/04/2015
Girkasse Manuelt gir
Motorstørrelse 2000
Motorkraft 185 HK
Farge Rød
Dører 5
Seter 5
Interiør Sort
Drivstoff Diesel
Vekt 1388 kg
Registreringsnummer XR61890
Biltype Personbil
Antall eiere 1
Referanse d9a28267-4e52-4bae-bc19-8ef5d31abe05
Registreingsavgift 6161

Tilbehør bil

Ford Focus 2,0 TDCi 185hk ST

Kr 329 900

Inkl. omregistrering

Adaptive hovedlys
DAB+
Nøkkelløs
Ryggekamera
Spoiler bak
Utvendig styling
6 Gear
ABS
Antispinn
Antispinn (Traction Control)
Automatisk klimaanlegg
Beltevarsler
BI-Xenon
Bluetooth
Elektriske speil
Elektriske vinduer bak
ESP (Antiskrens)
Farget glass
Fj. sentrallås
Fjernstyrt sentrallås
Isofix barnesetefesting
Justerbart ratt
Kjørecomputer
Kollisjonsputer
Konstant fartsholder
Lakkerte støtfangere
Lyktespylere
Midtarmelene foran
Multifunksjonsratt
Navigasjonssystem
Oppvarmet frontrute
Oppvarmet speil
Regnsensor
Ryggesensor
Sentrallås
Skinninteriør
Skinnratt
Sommerhjul m/Alufelg
Stabilitetssystem antiskrens
Takluke
Tonede ruter
Tåkelys foran
USB-tilkobling
Vinterhjul

Brukte biler

Åpningstider

Man-Fre 07.30 - 16.30

Telefon
907 52 078

Sted

Kjøretøy sted

OTTO MOE A/S
Sandgata 1
7800
NAMSOS
Telefon: 74 21 76 76
Fax: 74 21 76 99