COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

2015 Ford Transit Custom 290 L1 2,2 TDCi 155hk Sport

Kr 289 900

Inkl. omregistrering

2015
Manuelt gir
Diesel
66210Km
2200
4

Detaljer

Ford Transit Custom 290 L1 2,2 TDCi 155hk Sport

Kr 289 900

Inkl. omregistrering

Å kjøpe bruktbil hos Otto Moe as skal være en positiv og trygg opplevelse. Alle bruktbiler fra Otto Moe as gjennomgår en grundig sjekk på et av våre autoriserte verksteder der eventuelle feil og mangler blir utbedret før vi selger bilen, og en utfyllende tilstandsrapport blir utarbeidet. Alt for at våre kunder skal være trygge og for at vi skal kunne innestå for de bilene vi selger. Vi kontrollerer servicehistorikk og garanterer korrekt kilometerstand på alle biler som selges hos oss.
Otto Moe as garanterer at bilen du kjøper er fri for heftelser og økonomiske overraskelser. Trygge transaksjoner og dokumenterte eierforhold til bilen garanterer deg trygg handel og sikkert økonomisk oppgjør. Du får bilen ferdig registrert - alt-i-ett løsning - med leveringsgaranti; i avtalt tilstand til avtalt tid og avtalt pris. Vi har stort utvalg i brukte Ford og Volvo.

Kontakt en av våre selgere i dag på telefon/SMS/epost: Espen Lauritzen 950 23 408 / espen.lauritzen@ottomoe.no (Rørvik) Gisle.langli 905 66 422 / gisle.langli@ottomoe.no (Rørvik) Bjørn Endre Buvarp 414 20 020 / bjorn.endre.buvarp@ottomoe.no (Rørvik) Snorre Homstad 916 48 700 / snorre.homstad@ottomoe.no (Namsos) Roar Ottesen 900 71 108 / roar.ottesen@ottomoe.no (Namsos) Stein Arve Årseth 99411881 / stein.arseth@ottomoe.no (Namsos) Marius Nordal 950 48 923 / marius.nordal@ottomoe.no (Grong) Kjetil Moe 415 68 695 / kjetil.moe@ottomoe.no (Grong) Det tas forbehold om trykkfeil i annonsen.

Spesifikasjoner

Ford Transit Custom 290 L1 2,2 TDCi 155hk Sport

Kr 289 900

Inkl. omregistrering

Merke Ford
Modell Transit Custom
Variant 290 L1 2,2 TDCi 155hk Sport
KM-stand 66210 Km
Registrert dato 30/10/2015
Girkasse Manuelt gir
Motorstørrelse 2200
Motorkraft 155 HK
Dører 4
Seter 3
Drivstoff Diesel
Vekt 1881 kg
Registreringsnummer VH73979
Biltype Nyttekjøretøy
Referanse ed7f05df-942d-4e6f-9263-b807acf1ab44
Registreingsavgift 2019

Tilbehør bil

Ford Transit Custom 290 L1 2,2 TDCi 155hk Sport

Kr 289 900

Inkl. omregistrering

Lettmetallfelg sommerdekk
Nødhjelpsassistanse
Ryggekamera
Utvendig styling
6 Gear
ABS bremser
Aluminiumsfelger
Antispinn
Bluetooth
Dieselvarmer
Elektriske speil
Elektriske vinduer foran
Elektriske vindusheiser
Elektronisk bremsekraftfordeler
Elektronisk Stabilitetsprogram
Fabrikkmontert alarm
Filskiftevarsler
Hengerfeste
Høydejusterbare frontlys
Høydejusterbart ratt
Kjørecomputer
Kollisjonsputer
Lengdejusterbart ratt
Manuelt klimaanlegg
Multifunksjonsratt
Nødbremseforsterker
Oppvarmet frontrute
Oppvarmet speil
Parkering avstandsføler bak
Parkering avstandsføler foran
Radio/cd spiller
Regnsensor
Sentrallås
Sentrallås
Servostyring
Stabilitetssystem antiskrens
Startsperre
Tilbehørs ratt
Varme i seter
Vindusviskere med regnsensor
Vinterhjul

Brukte biler

Åpningstider

Man-Fre 07.30 - 16.30

Telefon
907 52 078

Sted

Kjøretøy sted

OTTO MOE A/S
Sandgata 1
7800
NAMSOS
Telefon: 74 21 76 76
Fax: 74 21 76 99