COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

2013 Volkswagen Passat 1,6 TDI 105hk BMT Highline R DSG

Kr 159 900

Inkl. omregistrering

2013
Automatgir
Diesel
138423Km
1600
5

Detaljer

Volkswagen Passat 1,6 TDI 105hk BMT Highline R DSG

Kr 159 900

Inkl. omregistrering

Å kjøpe bruktbil hos Otto Moe as skal være en positiv og trygg opplevelse. Alle bruktbiler fra Otto Moe as gjennomgår en grundig sjekk på et av våre autoriserte verksteder der eventuelle feil og mangler blir utbedret før vi selger bilen, og en utfyllende tilstandsrapport blir utarbeidet. Alt for at våre kunder skal være trygge og for at vi skal kunne innestå for de bilene vi selger. Vi kontrollerer servicehistorikk og garanterer korrekt kilometerstand på alle biler som selges hos oss.
Otto Moe as garanterer at bilen du kjøper er fri for heftelser og økonomiske overraskelser. Trygge transaksjoner og dokumenterte eierforhold til bilen garanterer deg trygg handel og sikkert økonomisk oppgjør. Du får bilen ferdig registrert - alt-i-ett løsning - med leveringsgaranti; i avtalt tilstand til avtalt tid og avtalt pris. Vi har stort utvalg i brukte Ford og Volvo.

Kontakt en av våre selgere i dag på telefon/SMS/epost: Espen Lauritzen 950 23 408 / espen.lauritzen@ottomoe.no (Rørvik) Gisle.langli 905 66 422 / gisle.langli@ottomoe.no (Rørvik) Bjørn Endre Buvarp 414 20 020 / bjorn.endre.buvarp@ottomoe.no (Rørvik) Snorre Homstad 916 48 700 / snorre.homstad@ottomoe.no (Namsos) Roar Ottesen 900 71 108 / roar.ottesen@ottomoe.no (Namsos) Stein Arve Årseth 99411881 / stein.arseth@ottomoe.no (Namsos) Marius Nordal 950 48 923 / marius.nordal@ottomoe.no (Grong) Kjetil Moe 415 68 695 / kjetil.moe@ottomoe.no (Grong) Det tas forbehold om trykkfeil i annonsen.

Spesifikasjoner

Volkswagen Passat 1,6 TDI 105hk BMT Highline R DSG

Kr 159 900

Inkl. omregistrering

Merke Volkswagen
Modell Passat
Variant 1,6 TDI 105hk BMT Highline R DSG
KM-stand 138423 Km
Registrert dato 24/09/2013
Girkasse Automatgir
Motorstørrelse 1600
Motorkraft 105 HK
Dører 5
Seter 5
Drivstoff Diesel
Vekt 1482 kg
Registreringsnummer XR59844
Biltype Personbil
Antall eiere 1
Referanse 44e146e2-e05f-4db0-b46d-ed1d0e4c9203
Registreingsavgift 3719

Tilbehør bil

Volkswagen Passat 1,6 TDI 105hk BMT Highline R DSG

Kr 159 900

Inkl. omregistrering

ABS bremser
Antispinn
Automatisk klimaanlegg
Beltevarsler
Delte bakseter
Elektriske speil
Elektriske vindusheiser
Elektronisk bremsekraftfordeler
Høydejusterbare frontlys
Høydejusterbart ratt
Isofix barnesetefesting
Kjørecomputer
Klimaanlegg med flere soner
Kollisjonsputer
Konstant fartsholder
Lakkerte støtfangere
Lakkerte utvendige speil
Lengdejusterbart ratt
Lyktespylere
Multifunksjonsratt
Nedfellbare bakseter
Nødbremseforsterker
Oppvarmet speil
Pollenfilter
Radio/cd spiller
Sentrallås
Stabilitetssystem antiskrens
Startsperre
Tonede ruter
Varme i seter

Brukte biler

Åpningstider

Man-Fre 07.30 - 16.30

Telefon
907 52 078

Sted

Kjøretøy sted

OTTO MOE A/S
Sandgata 1
7800
NAMSOS
Telefon: 74 21 76 76
Fax: 74 21 76 99