COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

2013 Volkswagen Sharan 2,0 140 TDI BMT 4Motion Highline

Kr 394 900

Inkl. omregistrering

2013
Manuelt gir
Diesel
120103Km
2000
5

Detaljer

Volkswagen Sharan 2,0 140 TDI BMT 4Motion Highline

Kr 394 900

Inkl. omregistrering

Godt utstyrt VW Sharan med 140 hk. Maksvekt tilhenger m/brems hele 2400KG! Perfekt til familiebil med 7 seter og god plass.

Å kjøpe bruktbil hos Otto Moe as skal være en positiv og trygg opplevelse. Alle bruktbiler fra Otto Moe as gjennomgår en grundig sjekk på et av våre autoriserte verksteder der eventuelle feil og mangler blir utbedret før vi selger bilen, og en utfyllende tilstandsrapport blir utarbeidet. Alt for at våre kunder skal være trygge og for at vi skal kunne innestå for de bilene vi selger. Vi kontrollerer servicehistorikk og garanterer korrekt kilometerstand på alle biler som selges hos oss.
Otto Moe as garanterer at bilen du kjøper er fri for heftelser og økonomiske overraskelser. Trygge transaksjoner og dokumenterte eierforhold til bilen garanterer deg trygg handel og sikkert økonomisk oppgjør. Du får bilen ferdig registrert - alt-i-ett løsning - med leveringsgaranti; i avtalt tilstand til avtalt tid og avtalt pris. Vi har stort utvalg i brukte Ford og Volvo.

Kontakt en av våre selgere i dag på telefon/SMS/epost: Espen Lauritzen 950 23 408 / espen.lauritzen@ottomoe.no (Rørvik) Gisle.langli 905 66 422 / gisle.langli@ottomoe.no (Rørvik) Bjørn Endre Buvarp 414 20 020 / bjorn.endre.buvarp@ottomoe.no (Rørvik) Snorre Homstad 916 48 700 / snorre.homstad@ottomoe.no (Namsos) Roar Ottesen 900 71 108 / roar.ottesen@ottomoe.no (Namsos) Stein Arve Årseth 99411881 / stein.arseth@ottomoe.no (Namsos) Marius Nordal 950 48 923 / marius.nordal@ottomoe.no (Grong) Kjetil Moe 415 68 695 / kjetil.moe@ottomoe.no (Grong) Det tas forbehold om trykkfeil i annonsen.

Spesifikasjoner

Volkswagen Sharan 2,0 140 TDI BMT 4Motion Highline

Kr 394 900

Inkl. omregistrering

Merke Volkswagen
Modell Sharan
Variant 2,0 140 TDI BMT 4Motion Highline
KM-stand 120103 Km
Registrert dato 29/10/2013
Girkasse Manuelt gir
Motorstørrelse 2000
Motorkraft 140 HK
Farge Sort
Dører 5
Seter 7
Interiør Mørk stoff
Drivstoff Diesel
Vekt 1867 kg
Registreringsnummer ZP45540
Biltype Personbil
Antall eiere 1
Referanse 8f3dc236-73f2-4495-b478-779b966faf96
Registreingsavgift 3719

Tilbehør bil

Volkswagen Sharan 2,0 140 TDI BMT 4Motion Highline

Kr 394 900

Inkl. omregistrering

4WD
DAB+
Panoramasoltak
ABS bremser
Antispinn
Automatisk klimaanlegg
Beltevarsler
Cruisekontroll
Delte bakseter
Elektriske speil
Elektriske vindusheiser
Elektronisk bremsekraftfordeler
ESP (Antiskrens)
Hengerfeste
Høydejusterbart ratt
Isofix barnesetefesting
Justerbare bakseter
Kjørecomputer
Klimaanlegg med flere soner
Kollisjonsputer
Konstant fartsholder
Lakkerte støtfangere
Lakkerte utvendige speil
Lengdejusterbart ratt
Lyktespylere
Metallic lakk
Multifunksjonsratt
Multifunksjonsratt
Navigasjonssystem
Nedfellbare bakseter
Nødbremseforsterker
Oppvarmet speil
Pollenfilter
Radio/cd spiller
Regnsensor
Sentrallås
Sommerhjul
Stabilitetssystem antiskrens
Startsperre
Stemmestyring
Takrails
Varme i seter
Vinterhjul
Xenon lys

Brukte biler

Åpningstider

Man-Fre 07.30 - 16.30

Telefon
907 52 078

Sted

Kjøretøy sted

OTTO MOE A/S
Sandgata 1
7800
NAMSOS
Telefon: 74 21 76 76
Fax: 74 21 76 99